Hakkımızda

Foto Hakan Fotoğrafçılık

Mudanya Fotoğrafçısı olarak hizmet veren Foto Hakan Fotoğrafçılık, siz değerli müşterilerimize en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilmek adına vermiş olduğu hizmet kalitesini her geçenin gün arttırarak yoluna devam etmektedir.

Bizlerin önceliği bu özel günlerinizi ölümsüzleştireceğimiz karelerin hakkını verebilmek, yıllar sonra da bakacağınız bu fotoğraflardan keyif almanızı sağlayabilmektir.

Bu amaçla Düğün, nişan, sünnet, mezuniyet gibi özel günlerinizde de vermekte olduğumuz hizmetlerden dolayı memnun ve mutlu olduğumuzu sizlere bildirmek isteriz.

Foto Hakan Fotoğrafçılık ekibi olarak biz; fotoğraf çekimini meslekten ziyade bir sanat ve buna bağlı olarak çekimlerine azami özen göstermeyi kendimize bir vazife olarak görmekteyiz.

Tüm çekimlerimiz Profesyonel Fotoğrafçı tarafından, daha önce kararlaştırılmış mekân ve ya mekânlarda gerçekleştirilmektedir.

Foto Hakan Mudanya Fotoğrafçılık; Düğün Fotoğrafçılığı , Nişan Fotoğrafçılığı , Doğum Fotoğrafçılığı, Bebek Çekimleri , Kişisel Fotoğraf Çekimleri ve Ürün çekimleri alanlarında hizmet vermektedir.