Hizmetlerimiz

Video Çekimleri

Ömür boyu görmek ve hatırlamak isteceğiniz anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Düğün, nişan, kına, sünnet cemiyetlerinizin yanında, doğum günü açılış gibi özel davetlerinizin vazgeçilmezi video çekimlerinizi yapıyoruz. Ayrıca elinizde bulunan amatör vhs kaset çekimlerinizi yenileyip dvd ortamına aktarıyoruz.

Kasetten DVD Kayıtları

VHS BETA Tüm Kasetlerden cd dvd Video Aktarımı yapmaktayız.

 Düğün, nişan, doğum günü ve diğer özel günlerinize ait olan tüm video kasetleriniz, yıllarca ilk günkü gibi izleyebilmeniz için dvd ve cd'ye kayıt yapılır...

Zamanla bozulan video kasetleriniz artık bozulmayacak, çünkü biz onları dvd ve cd'ye kayıt ediyoruz...

NTSC sistem pal sisteme çevrilir. DVD kayıtlarınız VCD'ye çevirlir. DVD'den DVD'ye , CD'den CD'ye kayıt yapılır...

Düğün Fotoğrafları

En özel gününüzü doğal karelerle belgesel tadında ölümsüzleştiriyoruz. Foto hakan klasik düğün hikaye fotoğrafları'nın aksine çekmiş olduğu tamamen doğal düğün hikayesi fotoğraflarıyla Mudanya'da hizmet vermektedir. Mudanya Foto Hakan olarak, yeni fikirlerimizle sizlere unutulmaz kareler sunmak istiyoruz..

Kır Çekimleri

Hayatınız en önemli anlarından biride sünnettir. Yıllar geçse bile size o mutlu günü yaşatabilmek için Foto Hakan fotoğrafçı olarak profesyonel ekibiyle karşınızdadır. Çalışmalarımıza galeri bölümünden ulaşabilirsiniz. Mudanya Foto Hakan olarak, yeni fikirlerimizle sizlere unutulmaz kareler sunmak istiyoruz.

Rotair  - Hidrolik Güç Ünitesi ve Tabancalar

Albümler

Çeşitli boy ve renk seçenekleri, farklı dış kaplamalarıyla 500 den fazla çeşitle Foto Hakan Albüm çalışmalarıylada fark yaratmaktadır.  Foto Hakan Albümleriyle sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Ürünler - albüm bölümünden size uygun seçimler yapabilirsiniz.

Nişan Fotoğrafları

Nişanınızı benzersiz hikaye fotoğrafları ile ölümsüz kılmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise Mudanya'daki seçkin fotoğrafçınız Foto Hakan, iletişime geçebilirsiniz. Çalışmalarımıza galeri bölümünden ulaşabilirsiniz. Mudanya Foto Hakan olarak, yeni fikirlerimizle sizlere unutulmaz kareler sunmak istiyoruz.

ROTAIR - Hidrolik Kırıcılar

Sünnet Fotoğrafları

EVERDIGM marka 123 - 4.200 kg arası, Prime serisi hidrolik kırıcılar.

- Kullanım avantajı sağlayan titreşim azaltan gövde dizaynı.

Rotair  - Hidrolik Güç Ünitesi ve Tabancalar

Çocuk Fotoğraf Çekimleri

Bebekler çoğu resimde zaten tek başına yeterince güzeldir. Birde uzman fotoğrafçıyla neşeli kareler elde edilir.

Özel kompozisyonlarla Foto Hakan harika fotoğraflar hazırlar.

Rotair  - Hidrolik Güç Ünitesi ve Tabancalar

Kep - Mezuniyet Fotoğrafları

Mezuniyet heyecanının en önemli kısmı anıları yaşatmaktır. Foto Hakan’ın uzman ekibiyle sizler için hazırladığı mezuniyet fotoğraflarını incelemek için resme tıklayınız.

Rotair  - Hidrolik Güç Ünitesi ve Tabancalar

Davetiyeler

Düğününüzün her detayının birbiriyle uyumlu olmasını ve düğün konseptinizi yansıtmasını istemez misiniz? Farklı ve özel tasarım davetiye bu unutulmaz güne ne kadar özenle hazırlandığınızı tüm sevdiklerinize gösterecek... Kişiye özel tasarımlarla Foto hakan davetiye konusunda da hizmet vermektedir.

Rotair  - Hidrolik Güç Ünitesi ve Tabancalar

Sublimasyon Baskı

Sublimasyon Baskı yöntemiyle figürlü yastık baksıları, saat, masa isimliklerine baskı, sihirli kupalarve kupalara baskı, puzleler, her türlü kıyafet ve tshirtlere baskı, plaketler size özel baskı tasarımlarıyla Foto Hakan hizmet vermektedir. Ürünler bölümünden sublimasyon baskılardan size uygun seçimler yapabilirsiniz.

Rotair  - Hidrolik Güç Ünitesi ve Tabancalar

Eski Fotoğraflar

Kırık, Dökük, Yıpranmış fotoğraflarınızı (resimlerinizi) yeniliyoruz. Ayrı ayrı fotoğrafları birleştiyor, siyah-beyaz eski fotoğraflarını renklendiriyoruz. Rutubet veya nem almış ya da yırtık, yıpranmış, aşınmış fotograflarınızı en iyi şekilde yeniliyoruz, renklendirme işlemini Foto Hakan olarak yapıyoruz.